O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów zakochanych w Balearach. Szczególnie upodobaliśmy sobie Majorkę gdzie od wielu lat spędzamy każdy sezon a część z nas mieszka tu na stałe.

Prowadzimy wycieczki w sposób w jaki sami chcielibyśmy być oprowadzani. Małe kameralne grupy Super Vip dają niezapomnianą atmosferę. Często na naszych wycieczkach rodzą się przyjaźnie i plany kolejnych wspólnych wyjazdów.

Pilot to osoba, która jest zawsze z Wami bo lubi kontakt z ludźmi. Z pasją opowiada o miejscach, ludziach … ale chętnie porozmawia z Wami, np na temat Waszych podróży po świecie. To taki kolega/przyjaciel w podróży.

Do zobaczenia, zespół Moja Majorka

http://www.facebook.com/MojaMajorka    +48 663 46 51 61

 

Poznajcie naszego najlepszego pilota. To właśnie o nim krążą legendy i to jego opinie mamy na naszym Facebooku. Z każdym porozmawia, każdego wysłucha, zaciekawi, opowie, rozśmieszy i zaskoczy. Przedstawiamy:

Maciej Makarewicz – pasjonat z ogromnym doświadczeniem.

kolo

 

 

 

 

 

Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. To jego pasja więc nie trzyma się sztywno programu i chętnie zmienia go pod daną grupę. On nie spieszy się do domu, on jest dla Was i to się czuje. Niezniszczalny !

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close