DSC_1050zdjecie-2a13320821_1157895367595286_667368763762995258_o

Zarezerwuj już dziś swoją najpiękniejszą przygodę na Majorce:

Sezon trwa oczywiście bo

wycieczki prowadzimy przez cały rok … bo Majorka jest piękna nie tylko w sezonie letnim

NOWE SZYBKIE REZERWACJE !!!

Wystarczy wystłać SMS na numer +48 663 46 51 61

o treści: MIX / Imię i Nazwisko / Nazwa Hotelu / Miejscowość na Majorce / Data przylotu / Data wylotu / Ilość dorosłych / Ilość dzieci (2-11) lat (TOP5, Super VIP plus lub VIP exclusive, można wpisać kilka wariantów byśmy mogli w razie braku miejsc dołączyć Państwa do innej grupy)

Mix oznacza wycieczkę – Majorka Mix północ wschód, 

Plaże – Najpiękniejsze plaże Majorki

Arta – w okół Art

Pozostałe wycieczki (Barcelona, Rejsy, Sesje, Imprezy, transporty) są juz indywidualnie rezerwowane.

Ważne: Wysłanie SMS nie jest jednoznaczne z dokonaniem rezerwacji.

Po wysłaniu rezerwacji otrzymają Państwo SMS zwrotny, potwierdzający rezerwację wstępną jeśli w Państwa terminie będą dostępne wolne miejsca.

Rezerwacja właściwa jest wysyłana w niedzielę przed wycieczkami, jeśli otrzymają Państwo sms z godzinami to znaczy, że wycieczka jest pewna i zebrała się grupa minimum na dany dzień z danego regionu. W 99,9% wycieczki są potwierdzane 😉

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji. Do zobaczenia na Majorce 🙂

Dzień wyjazdu może się zmienić, choć bywa to rzadko ze względu na tworzenie grup z pobliskich hoteli tak aby wszystkim pasowało.

Zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi danych osobowych RODO informujemy, że Państwa dane podane dobrowolnie w celu rezerwacji wycieczek przetrzymywane są w naszej bazie tylko do dnia wycieczki i ulegają wykasowaniu najpóźniej w niedzielę po całym tygodniu wycieczkowym. Dane przechowywane są w systemie rezerwacji zabezpieczonym podwójnym hasłem. Nie są udostępniane nikomu. W każdej chwili mogą Państwo zażądać ich usunięcia, ale to utrudni nam wykonanie usługi wycieczki.

valldemossa2

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close