Tu znajdziecie Państwo najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie ;)

1. Jaki jest program, ceny i jak rezerwować wycieczki?

Na naszej stronie programy są pięknie opisane, pod nimi są ceny i opcje, a potem zakładka Zarezerwuj i wysyła się SMS wg wzoru i opisu na stronie rezerwacji.

2. Kiedy odbywają się wycieczki?

Codziennie. Zbieramy grupy z poszczególnych rejonów na wyspie i łączymy w grupy. Oczywiście Grupy 8osobowe w SuperVIP+ i VIP exclusive już się same połączyły za co dajemy zniżki 😉

Codziennie z innego miejsca na wyspie, w zależności gdzie i kiedy zebrała się grupa. Ale czasem 2 a nawet wiecej dni jeździmy z tych samych rejonów jeśli chetnych w SuperVIP+ i VIP exclusive jest więcej.

3. Czy my musimy uzbierać grupę?

Nie, my ją zbieramy, ale oczywiście dla aktywnych, którzy sami zbiorą grupę, mamy zniżki. Opisane są pod wycieczkami.

4. Czy odbieracie z hoteli?

Oczywiście. W opcji SuperVIP+ i VIP Exclusive zawsze odbieramy z hoteli i pod nie odwozimy. W wersji Vip TOP 5 może być wyznaczone miejsce zbiórki ze względu na większy bus/autokar.

5. O której godzinie jest wyjazd i powrót?

Wyjeżdżamy po śniadanku (opcja SuperVIP+ i VIP Exclusive, w szczególnych wypadkach czasem wcześniej) i staramy się wrócić na kolację. To zależy od grupy. To grupa decyduje czy na nią wrócimy 😉 czasem się tak zdarza, że grupa woli jeszcze troszkę zostać w jakimś miejscu kosztem kolacji 🙂 przy opcjach SuperVIP+ i VIP Exclusive to możliwe. Autokary mają bardziej sztywne ramy czasowe.

Godziny wyjazdów wysyłane są do turystów w niedzielę przed wycieczkami SMSem. W niedzielę bowiem są jeszcze ostatnie zapisy (choć dołączyć można każdego dnia jeśli są miejsca) podział ostateczny na grupy i dni i wtedy możemy określić dokładną godzinę odbioru z hoteli. Do wieczora wszyscy otrzymują sms.

Jeśli do 21:00 nie otrzymają Państwo SMS prosimy o zapytanie w formie również SMS bo może nie doszedł od nas i wtedy warto się odezwać.

W SMSie jest prośba o potwierdzenie otrzymania, prosimy potwierdzić bo wtedy i my wiemy, że nie dotarł i kontaktujemy się telefonicznie lub przez FB/mail

6. Czym odbywają się wycieczki?

Opcja SuperVIP+ i VIP Exclusive to busik nasz pięknie oklejony z klimatyzacją dwustrefową, który wjeżdża tam gdzie autokary mogą tylko pomarzyć.

Tu wrzucimy zdjęcie naszej karety 😉

Opcje większe wycieczki to autokar wynajęty z kierowcą, ale zawsze piękny, nowy i z klasą 😉

To tylko sprzęt i może ulec awarii. Wtedy wycieczki mogą odbywać się zastępczym transportem (czasem nie tak super sprzętem jak nasz 😉 lub bardzo rzadko ale też przeniesione/odwołane.

7. Co zabrać na wycieczkę?

Dobry humor, smutasów niby to przypadkiem gdzieś gubimy 😉

A poważnie, dobry humor, aparat, kasę (będzie gdzie jakieś pamiątki kupić), można drugie buty (czasem natrze, czasem się popsuje – nie nosimy, to jeździ w busie a może się przydać), okulary słoneczne, nakrycie głowy, napój, coś do przegryzienia (czas na obiad będzie) a we wcześniejszych i późniejszych miesiącach typu marzec,kwiecień – październik, listopad itp coś cieplejszego na wieczór.

I wszystko co może Wam się przydać jak to na wycieczce. Extremalnych przejść, podejść, dróg nie będzie na wycieczce Mix, Arta 😉

Uwaga: Na wycieczkę po plażach, warto wziąć dobre buty typu adidasy i klapki. To nie są najłatwiejsze plaże ale najpiękniejsze i dojście by zobaczyć ją z najpiękniejszej strony może być utrudnione.

8. Czy w wycieczce jest obiad?

Nie. Kiedyś był i wycieczka była droższa o 10e, ale wtedy był sajgon 😉 Jeden w ogóle nie chce, inny chciałby zjeść coś lokalnego, inny tylko zjeść i iść bo zwiedzać przyjechał a nie siedzieć w restauracji.

I tu jest racja, my zwiedzamy! Restauracja to idealny zapychacz programu. My nie lubimy zapychaczy programu. Jeść trzeba więc ten wybór -czy, gdzie, co? pozostawiamy Wam. Cena wycieczki jest niższa bo nie zawiera obiadu. I każdy decyduje sam. Kanapki, obiad skromny czy wykwintne danie.

Najwazniejsze: Czas na obiad jest po drodze węża. Tam jest czas wolny na to by zjeść, zwiedzić i ew. wziąć kąpiel (choć tego ostatniego nie polecamy – na wycieczce opowiemy czemu)

9. Czy na wycieczce się kąpiemy. 

Zależy od wycieczki.

Na Najpiękniejszych Plażach Majorki – oczywiście, oprócz zdjęć w takich miejscach, że zachwyt sięga zenitu warto skorzystać z zalet samej plaży. Tu obligatoryjnie się kąpiemy 😉

Mix – tu plaża „Wrota Raju” jest, ale ona za bardzo nie nadaje się na kąpiel. Tak, ludzie się kąpią, ale ludzie kąpią się też w Bałtyku w maju … Stroje warto wziąć ale kąpiel … zobaczycie sami

Arta i Extremalne zwiedzanie wyspy – tu nie kąpiemy się w ogóle.

Oczywiście, jeśli grupa w całości zadecyduje o zmianie czy modyfikacji programu to wszystko jest możliwe. Jesteśmy elastyczni.

10. A co jeśli będzie deszcz?

A co jeśli skończy się świat 😉 Takie małe szczegóły jak deszczyk nikomu tu nie przeszkadza. Lepiej w deszcz pojechać na wycieczkę niż siedzieć w hotelu i się frustrować. Bierzemy parasolki, płaszcze przeciwdeszczowe i jedziemy zwiedzać.

Jeśli będzie extremalnie zła pogoda, burza z piorunami, powidzie etc tzn, coś co może sprawić, że wycieczka nie będzie bezpieczna – na pewno wycieczkę przeniesiemy lub odwołamy bo bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Odwołania są niezwykle rzadkie bo nam zależy na Was i by pokazać Majorkę to nie jest nasza praca – to nasza pasja, którą zarażamy a objawy są bardzo przyjemne 😉

11. A jak z płatnością?

Są różne metody płatności.

Przelewem na konto jako zaliczka lub wykupienie już wycieczki.

Gotówka na miejscu u pilota w busie

lub w hotelu przy rezerwacji (ta ost opcja jest przy VIPach TOP5 autokarem)

Pracujemy nad płatnościami kartą i ew Revolut.

12. A jeśli po wycieczce zapomnimy jakichś rzeczy w busie 😉

Najlepiej zapomnieć gotówki jako napiwku 😉

A poważnie, jeśli będziemy w okolicy podrzucimy do hotelu, czasem jak będzie możliwość podrzucimy na lotnisko, albo po prostu wyślemy pocztą do Polski jeśli to się oczywiście opłaca 😉

13. Czy daje się napiwki.

Tak, to zawsze miłe i w ten sposób docenia się pracę i zaangażowanie kierowcy, pilota tak jak w restauracji.

10% to odpowiednia stawka, nie więcej

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close