Tu znajdziecie Państwo najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie ;)

1. Jaki jest program, ceny i jak rezerwować wycieczki?

Na naszej stronie programy są pięknie opisane, pod nimi są ceny i opcje, a potem zakładka Zarezerwuj i wysyła się SMS wg wzoru i opisu na stronie rezerwacji.

2. Kiedy odbywają się wycieczki?

Codziennie. Zbieramy grupy z poszczególnych rejonów na wyspie i łączymy w grupy. Oczywiście Grupy 8osobowe w SuperVip i SuperVIP+ już się same połączyły za co dajemy zniżki 😉

Codziennie z innego miejsca na wyspie, w zależności gdzie i kiedy zebrała się grupa. Ale czasem 2 a nawet wiecej dni jeździmy z tych samych rejonów jeśli chetnych w SuperVip i SuperVIP+ jest więcej.

3. Czy my musimy uzbierać grupę?

Nie, my ją zbieramy, ale oczywiście dla aktywnych, którzy sami zbiorą grupę, mamy zniżki. Opisane są pod wycieczkami.

4. Czy odbieracie z hoteli?

Oczywiście. W opcji SuperVip i SuperVIP+ zawsze odbieramy z hoteli i pod nie odwozimy. W wersji Vip może być wyznaczone miejsce zbiórki ze względu na większy bus/autokar.

5. O której godzinie jest wyjazd i powrót?

Wyjeżdżamy po sniadanku (opcja SuperVip i SuperVIP+, w szczególnych wypadkach czasem wcześniej) i staramy się wrócić na kolację. To zależy od grupy. To grupa decyduje czy na nią wrócimy 😉 czasem się tak zdarza, że grupa woli jeszcze troszkę zostać w jakimś miejscu kosztem kolacji 🙂 przy opcjach SuperVip i SuperVIP+ to możliwe. Autokary mają bardziej sztywne ramy czasowe.

Godziny wyjazdów wysyłane są do turystów w niedzielę przed wycieczkami SMSem. W niedzielę bowiem są jeszcze ostatnie zapisy (choć dołączyć można każdego dnia jeśli są miejsca) podział ostateczny na grupy i dni i wtedy możemy określić dokładną godzinę odbioru z hoteli. Do wieczora wszyscy otrzymują sms.

Jeśli do 21:00 nie otrzymają Państwo SMS prosimy o zapytanie w formie również SMS bo może nie doszedł od nas i wtedy warto się odezwać.

W SMSie jest prośba o potwierdzenie otrzymania, prosimy potwierdzić bo wtedy i my wiemy, że nie dotarł i kontaktujemy się telefonicznie lub przez FB/mail

6. Czym odbywają się wycieczki?

Opcja SuperVip i SuperVIP+ to busik nasz pięknie oklejony z klimatyzacją dwustrefową, który wjeżdża tam gdzie autokary mogą tylko pomarzyć.

Tu wrzucimy zdjęcie naszej karety 😉

Opcje większe wycieczki to autokar wynajęty z kierowcą, ale zawsze piękny, nowy i z klasą 😉

To tylko sprzęt i może ulec awarii. Wtedy wycieczki mogą odbywać się zastępczym transportem (czasem nie tak super sprzętem jak nasz 😉 lub bardzo rzadko ale też przeniesione/odwołane.

7. Co zabrać na wycieczkę?

Dobry humor, smutasów niby to przypadkiem gdzieś gubimy 😉

A poważnie, dobry humor, aparat, kasę (będzie gdzie jakieś pamiątki kupić), można drugie buty (czasem natrze, czasem się popsuje – nie nosimy, to jeździ w busie a może się przydać), okulary słoneczne, nakrycie głowy, napój, coś do przegryzienia (czas na obiad będzie) a we wcześniejszych i późniejszych miesiącach typu marzec,kwiecień – październik, listopad itp coś cieplejszego na wieczór.

I wszystko co może Wam się przydać jak to na wycieczce. Extremalnych przejść, podejść, dróg nie będzie na wycieczce Mix, Arta 😉

Uwaga: Na wycieczkę po plażach, warto wziąć dobre buty typu adidasy i klapki. To nie są najłatwiejsze plaże ale najpiękniejsze i dojście by zobaczyć ją z najpiękniejszej strony może być utrudnione.

8. Czy w wycieczce jest obiad?

Nie. Kiedyś był i wycieczka była droższa o 10e, ale wtedy był sajgon 😉 Jeden w ogóle nie chce, inny chciałby zjeść coś lokalnego, inny tylko zjeść i iść bo zwiedzać przyjechał a nie siedzieć w restauracji.

I tu jest racja, my zwiedzamy! Restauracja to idealny zapychacz programu. My nie lubimy zapychaczy programu. Jeść trzeba więc ten wybór -czy, gdzie, co? pozostawiamy Wam. Cena wycieczki jest niższa bo nie zawiera obiadu. I każdy decyduje sam. Kanapki, obiad skromny czy wykwintne danie.

Najwazniejsze: Czas na obiad jest po drodze węża. Tam jest czas wolny na to by zjeść, zwiedzić i ew. wziąć kąpiel (choć tego ostatniego nie polecamy – na wycieczce opowiemy czemu)

9. Czy na wycieczce się kąpiemy. 

Zależy od wycieczki.

Na Najpiękniejszych Plażach Majorki – oczywiście, oprócz zdjęć w takich miejscach, że zachwyt sięga zenitu warto skorzystać z zalet samej plaży. Tu obligatoryjnie się kąpiemy 😉

Mix – tu plaża „Wrota Raju” jest, ale ona za bardzo nie nadaje się na kąpiel. Tak, ludzie się kąpią, ale ludzie kąpią się też w Bałtyku w maju … Stroje warto wziąć ale kąpiel … zobaczycie sami

Arta i Extremalne zwiedzanie wyspy – tu nie kąpiemy się w ogóle.

Oczywiście, jeśli grupa w całości zadecyduje o zmianie czy modyfikacji programu to wszystko jest możliwe. Jesteśmy elastyczni.

10. A co jeśli będzie deszcz?

A co jeśli skończy się świat 😉 Takie małe szczegóły jak deszczyk nikomu tu nie przeszkadza. Lepiej w deszcz pojechać na wycieczkę niż siedzieć w hotelu i się frustrować. Bierzemy parasolki, płaszcze przeciwdeszczowe i jedziemy zwiedzać.

Jeśli będzie extremalnie zła pogoda, burza z piorunami, powidzie etc tzn, coś co może sprawić, że wycieczka nie będzie bezpieczna – na pewno wycieczkę odwołamy bo bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Odwołania są niezwykle rzadkie bo nam zależy na Was i by pokazać Majorkę to nie jest nasza praca – to nasza pasja, którą zarażamy a objawy są bardzo przyjemne 😉

11. A jak z płatnością?

Są różne metody płatności.

Przelewem na konto jako zaliczka lub wykupienie już wycieczki.

Gotówka na miejscu u pilota w busie

lub w hotelu przy rezerwacji (ta ost opcja jest przy VIPach autokarem)

Pracujemy nad płatnościami kartą i ew Revolut.

12. A jeśli po wycieczce zapomnimy jakichś rzeczy w busie 😉

Najlepiej zapomnieć gotówki jako napiwku 😉

A poważnie, jeśli będziemy w okolicy podrzucimy do hotelu, czasem jak będzie możliwość podrzucimy na lotnisko, albo po prostu wyślemy pocztą do Polski jeśli to się oczywiście opłaca 😉

13. Czy daje się napiwki.

Tak, to zawsze miłe i w ten sposób docenia się pracę i zaangażowanie kierowcy, pilota tak jak w reestauracji.

10% to odpowiednia stawka, nie więcej

 

 

 

 

 

 

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close